AKTUALNOŚCI


Produkcja rur stabi GLASS w zakresie do Ø 110mm

20 czerwiec 2012

Otrzymaliśmy Aprobatę Techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej z Warszawy dotyczącą wielowarstwowych rur zbrojonych włóknem szklanym, tzw. rur stabi GLASS

Obecnie zakres ich produkcji w naszym zakładzie obejmuje średnice od 20 do 110mm.

Rura stabi GLASS jest rurą wszechstronną, tzn. przeznaczona jest do wykonywania instalacji wody pitnej, gorącej i grzewczej. Ma 3.5x niższą rozszerzalność temperaturową niż typowa rura PP-R oraz podwyższoną sztywność. Natomiast instaluje się ją tak łatwo jak zwyczajną rurę PP-R, bo nie ma potrzeby usuwania warstwy aluminium, występującej w tradycyjnej rurze stabilizowanej.


Udział w Międzynarodowych Targach INSTALACJE 2012 w Poznaniu

07 maj 2012

W dniach 23-26 kwietnia wzięliśmy udział jako wystawca w targach INSTALACJE zlokalizowanych na terenach MTP w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to największe w Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie skierowane do sektora instalacyjnego, które niezmiennie cieszy się zaufaniem profesjonalistów z kraju i zagranicy.

Tegoroczna edycja, odbywających się w cyklu dwuletnim targów INSTALACJE zgromadziła ponad 800 firm z 21 krajów. Z bogatą ofertą wystawców zapoznało się w tym roku ponad 20 tys. zwiedzających.

Udział w targach był dla nas okazją do zaprezentowania pełnej oferty wyrobów, wzmocnienia kontaktów z klientami poprzez wymianę i pozyskanie informacji o bieżących trendach w branży i oczekiwanich klientów, a także do zademonstrowania obecności firmy na rynku, co przekłada się na wzrost znajomości i doskonalenie wizerunku firmy.

W dobie Internetu nadal okazuje się, że kontakt osobisty jest niezastąpiony, produkt należy obejrzeć i omówić, a odpowiedzi udzielane na pytania zadane na targach są bardziej kompletne.

Wszystkim gościom targowym serdecznie dziękujemy za odwiedzenie nas na stoisku!


TARGI w BRNIE

21 kwiecień 2011

W dniach 12-16 kwietnia 2011r. uczestniczyliśmy jako wystawcy w targach branżowych odbywających się w czeskim Brnie

W dniach 12-16 kwietnia 2011r. nasza firma uczestniczyła jako wystawca w targach ISH odbywających się w czeskim BRNIE. Targi ISH to Międzynarodowe Targi Technologii Sanitarnej, Ogrzewania, Klimatyzacji i Automatyzacji Budownictwa. Jest to jedna z większych imprez targowych branży instalacyjnej, które organizowane są w Republice Czeskiej.

Wszystkim gościom targowym serdecznie dziękujemy za odwiedzenie nas na stoisku i mamy nadzieję na nawiązanie wielu owocnych kontaktów!


PRAWTECH w ELITARNYM GRONIE "GAZELE BIZNESU"

14 marzec 2011

Spółka PRAWTECH znalazła się w prestiżowej klasyfikacji dla najbardziej dynamicznych firm i otrzymała miano „Gazeli Biznesu 2010”

Ten coroczny ranking sporządzany jest w Polsce przez dziennik "Puls Biznesu" i obejmuje szybko rozwijające się małe i średnie firmy, które niezależnie od warunków gospodarczych notują stałą poprawę wyników. Istotnym celem jest również promowanie firm uczciwych, wiarygodnych i ujawniających informacje na temat swoich wyników.

Gazela Biznesu 2010 to firma, która: - rozpoczęła działalność przed rokiem 2007 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś - w latach 2007 – 09 ani razu nie odnotowała straty - w latach 2007 – 09 z roku na rok odnotowywała przyrost sprzedaży - w roku 2007 osiągnęła wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł i nie większą niż 200 mln zł - przynajmniej od roku 2007 publikuje wyniki finansowe w Monitorze Polskim B lub udostępnia je firmie Coface Poland albo redakcji „Pulsu Biznesu”

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 10 marca 2011r. w przepięknych wnętrzach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.


CERTYFIKACJA ISO 9001

02 wrzesień 2010

W drugiej połowie sierpnia 2010r. odbywał się w naszej firmie audit, będący ostatnim etapem uzyskania certyfikatu wg normy ISO 9001.

Audit przeprowadzała firma TÜV NORD CERT GmbH, a jego wynikiem było przyznanie nam Certyfikatu dla Systemu Zarządzania wg EN ISO 9001:2008. Jest to zwieńczenie wielomiesięcznych starań wszystkich pracowników o ugruntowanie i skoordynowanie wszelkich działań odbywających się w naszej firmie na wysokim, ustabilizowanym poziomie. Wierzymy, że uzyskanie tego dokumentu przełoży się na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów!

1 2 3

KONTAKT

PRAWTECH Sp. z o.o.

ul. Garbarska 43
32-340 Wolbrom

tel. (32) 644 27 78
fax (32) 644 27 48


COPYRIGHT PRAWTECH SP Z O.O.

Projekt i wykonanie www.itband.pl