AKTUALNOŚCI


Promocja

26 lipca 2021

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z akcją promującą duże średnice rur i kształtek systemu PPR produkowanych przez PRAWTECH Sp. z o.o. Zachęcamy do kontaktu z BOK lub pracownikami terenowymi w celu poznania szczegółów kampanii promocyjnej.

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

promocja

Grunt to dobre źródło

13 lipca 2021

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym materiałem z serii poświęconej gruntowym pompom ciepła. Publikacja jest wynikiem współpracy firmy PRAWTECH wraz z Grupą SBS na rzecz promocji odnawialnych źródeł energii oraz produktów PRAWTECH GEOTHERMAL.

Artykuł dostępny TUTAJ

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

dobre źródło

Współpraca PRAWTECH z Grupą
SBS Sp. z o.o.

07 czerwca 2021

Szanowni Państwo,

Firma PRAWTECH wraz z Grupą SBS uruchomiła wspólne działania na rzecz promocji odnawialnych źródeł energii oraz powiązanych z OZE produktów i rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z pierwszym artykułem z zaplanowanej serii materiałów i dokumentów poświęconych współpracy oraz gruntowym pompom ciepła.

Artykuł dostępny TUTAJ

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

wywiad prawtech

MATERIAŁ DO WYPEŁNIENIA OTWORÓW MONTAŻOWYCH SOND TERRACEM 2.0 GROUTING ORIGINAL

26 maja 2021

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną nowością w ofercie PRAWTECH GEOTHERMAL.
Pod nazwą handlową TerraCEM 2.0 Grouting ORIGINAL wprowadziliśmy do sprzedaży mieszankę spoiw mineralnych służącą wypełnieniu przestrzeni pierścieniowej otworu montażowego dla sondy gruntowej. Prezentowany materiał pozwala uzyskać trwałe połączenie sondy z górotworem, co gwarantuje optymalne przewodnictwo ciepła i redukcję oporu termicznego otworu. Zastosowanie TerraCEM 2.0 jako materiału do uszczelniania i wypełniania przestrzeni pomiędzy pionowym wymiennikiem ciepła a ścianą otworu zapewnia następujące korzyści:

● Redukcja oporu termicznego otworu;
● Trwałe połączenie sondy z górotworem;
● Ochrona sondy przed punktowym obciążeniem
● Izolacja warstw wodonośnych: zapobieganie mieszania się wód z różnych horyzontów wodnych i wymywaniu materiału wypełniającego otwór
● Brak szkodliwego wpływu na środowisko naturalne;
● Łatwość w przygotowaniu i aplikacji.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnych warunków transakcyjnych oraz szerszej informacji technicznej.

Z najlepszymi życzeniami,

Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

terracem

Akcja partnerska 100 sond PRAWTECH GEOTHERMAL

16 kwietnia 2021

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, że na Państwa życzenie wznawiamy promocję dla partnerów PRAWTECH GEOTHERMAL pod hasłem: Akcja partnerska 100 sond 2021.
W myśl przyjętych w zeszłym roku zasad zakupy dokonywane przez partnera akcji w okresie od maja do grudnia 2021 roku sumują się i wraz z przekroczeniem łącznej ilości 100 sond dowolnej konfiguracji generujemy kupon promocyjny umożliwiający zakup zgrzewarki elektrooporowej w cenie 1PLN netto. Akcja przewiduje możliwość wielokrotnego uzyskania kuponów promocyjnych proporcjonalnie do ilości nabytych sond ( 200 szt sond = 2 vouczery itd.)

Szczegóły akcji dostępne w siedzibie PRAWTECH oraz u pracowników terenowych.

Zapraszamy i życzymy sukcesów.

Dyrektor ds. handlowych
Marcin Franke

inwentaryzacja

System rurociągów preizolowanych PRAWTECH

14 kwietnia 2021

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w ofercie PRAWTECH GEOTHERMAL. Wprowadziliśmy m.in. rury preizolowane PRAWTECH dedykowane systemom niskotemperaturowym dolnych źródeł ciepła. Przewody układane są w płytkich wykopach zgodnie z wymogami i wskazaniami projektowymi (w tym w strefie przemarzania gruntu), a ich duża elastyczność umożliwia omijanie przeszkód w gruncie bez stosowania kolan i łuków. Jest to samokompensujący się układ wydłużeń liniowych, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania punktów stałych i kompensatorów. Oferowane produkty pozwalają osiągnąć lepsze warunki izolacji termicznej rurociągów oraz podnoszą bezpieczeństwo mechaniczne poziomych przewodów instalacji dolnego źródła ciepła.
Rury preizolowane zostały dopuszczone do stosowania w oparciu o normę PN-EN 15632-1-3. Produkt dedykujemy do pracy w rurociągach przemysłowych ze szczególnym uwzględnieniem układów gruntowej pompy ciepła.

rurociągi preizolowane

INWENTARYZACJA 2020

14 grudnia 2020

Drodzy Klienci,

Pragniemy poinformować Państwa, że w dniach 17-24.12.2020 mamy zaplanowane czynności inwentaryzacyjne w magazynach produkcyjnych PRAWTECH. W związku z powyższym wysyłka towarów i realizacja Państwa zamówień może ulec opóźnieniu. Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że dokonamy wszystkich starań, by zaplanowana inwentaryzacja nie wpłynęła na jakość kontaktów z naszą firmą.

Z pozdrowieniami
PRAWTECH Sp. z o.o.

inwentaryzacja

Nowy produkt w ofercie PRAWTECH GEOTHERMAL

2 grudnia 2020

Drodzy Klienci,

Jest nam miło poinformować, że w ramach oferty PRAWTECH GEOTHERMAL udostępniamy Państwu nasz najnowszy wyrób - sondę geotermalną Terra FUTURA. Wymiennik jest w całości produkowany w naszej fabryce w Polsce z wykorzystaniem najnowszych technologii i procesów. Produkt powstał w wyniku konsultacji z partnerami i fachowcami z branży i jest odpowiedzią na szereg rynkowych potrzeb i przemyśleń. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją 3D, która obrazuje technologię produktu. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Z pozdrowieniami
Zarząd PRAWTECH Sp. z o.o.Przystąpienie PRAWTECH do stowarzyszenia PORT PC

26 października 2020

Drodzy Partnerzy,

Jest nam miło przekazać, iż Spółka PRAWTECH dołączyła w tym roku formalnie do grona firm wspierających Polską Organizację Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) z siedzibą w Krakowie. Cieszymy się, że możemy w ten sposób uczestniczyć w kreowaniu trendów energetycznych i promocji ekologicznych rozwiązań grzewczo-chłodniczych przyjaznych otoczeniu. Akces do stowarzyszenia PORT PC jest jednocześnie dowodem uznania i zaufania branży dla realizowanej przez firmę PRAWTECH strategii produktowej i biznesowej.

Z pozdrowieniami
Zarząd PRAWTECH Sp. z o.o.

port_pc

Nowość w ofercie PRAWTECH GEOTHERMAL

31 lipca 2020

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, że w miesiącu sierpniu wprowadzamy do oferty PRAWTECH GEOTHERMAL nową grupę produktową: glikole i ich mieszaniny przygotowane dla zapewnienia optymalnej pracy gruntowych pomp ciepła. W ofercie znajdą się: koncentrat glikolu propylenowego oraz etylenowego jak również gotowe wodne roztwory o temperaturze krzepnięcia -15oC. Gwarantujemy najwyższą jakość zastosowanych w produkcji surowców oraz kompletną ochronę przeciw korozji chemicznej i biologicznej.

Jednocześnie wskazujemy, że od 01.08.2020 w ofercie technologii dolnego źródła ciepła PRAWTECH pojawi się nowy produkt: izolowana szafka rozdzielaczowa serii Terra BOX. Produkt został zaprojektowany do wygodnego montażu natynkowego i podtynkowego, zarówno wewnątrz budynków jak i na ich ścianach zewnętrznych.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu zwrotnego.

Z pozdrowieniami
PRAWTECH Sp. z o.o.

glikole

Studnie Terra PRO i UNI: nowości w ofercie PRAWTECH GEOTHERMAL

23 kwietnia 2020

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, że wraz z inauguracją nowego katalogu produktów serii PRAWTECH GEOTHERMAL 2020 wprowadziliśmy do sprzedaży szereg rozwiązań na czele ze studnią rozdzielaczową Terra PRO oraz studnią kaskadową Terra UNI.

Studnie inwestycyjne serii Terra PRO oferowane są w zakresie 15-28 sekcji i przeznaczone są dla instalacji dużych i średnich mocy. W celu podniesienia komfortu i bezpieczeństwa obsługi układu hydraulicznego dolnego źródła ciepła komory serii PRO zostały wyposażone w sekcję przepustnic międzykołnierzowych Dn100 montowanych na zbiorczych belkach kolektorowych (zasilającej i powrotnej). Zawory umożliwiają odseparowanie całego rozdzielacza hydraulicznego wraz z polem wymienników ciepła od rur dobiegowych i maszynowni pompy ciepła.

Natomiast studnie kaskadowe serii Terra UNI są specjalistyczną linią produktów dedykowaną dla obsługi złożonych i rozproszonych układów dolnego źródła ciepła. Ich zadaniem jest zintegrowanie zaprojektowanych pól odwiertów poprzez centralne połączenie poszczególnych studni rozdzielaczowych.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Z pozdrowieniami
PRAWTECH Sp. z o.o.

nowosci studnia terra pro terra uni

Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

3 marca 2020

Szanowni Klienci,

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska targowego PRAWTECH GEOTHERMAL organizowanego w ramach Targów Energii Odnawialnej ENEX w Kielcach. Miło nam poinformować, iż współtworzyliśmy zdaniem wielu zwiedzających najciekawszą imprezę branżową w kraju zorientowaną na rynek OZE.

W imieniu zespołu Prawtech zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by odnieść się do dyskutowanych z Państwem na targach kwestii w możliwie jak najszybszym terminie.

Zachęcamy do kontaktu i dalszej współpracy. Dziękujemy.

relacja_targi w kielcach

XVIII Edycja Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

23 stycznia 2020

Drodzy Klienci, Szanowni Partnerzy,

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmowego PRAWTECH w ramach XVIII Edycji Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX, które odbędą się w dniach 26-27.02.2020 w Kielcach. Zaprezentujemy Państwu najnowsze technologie z grupy produktów PRAWTECH GEOTHERMAL.

Znajdziecie nas Państwo na stoisku E-62 w ramach tzw. Pasażu Energetycznego. Zapraszamy i życzymy udanych targów!

targi w kielcach

NOWY KATALOG PRAWTECH PRODUKTÓW OZE na rok 2020

30 grudnia 2019

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, iż w dniu 02.01.2020 roku inauguruje swoje istnienie nowy katalog produktów i cen firmy PRAWTECH z zakresu technologii dolnego źródła ciepła.

W folderze poświęconym Odnawialnym Źródłom Energii (OZE) znajdziecie Państwo nową linię produktów dedykowaną współpracy z gruntowymi pompami ciepła m.in.: studnie i rozdzielacze wielosekcyjne oraz sondy do odwiertów geotermalnych. Zapowiadany katalog znajdziecie Państwo wkrótce w sekcji: Do pobrania.

Zapraszamy niniejszym do współpracy i kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji handlowych i technicznych.

katalog oze

Organizacja pracy w okresie świąteczno-noworocznym.

18 grudnia 2019

Szanowni Klienci,

Z uwagi na nadchodzący okres Świąt oraz Nowego Roku pragniemy uprzedzić Wszystkich Państwa o zmianie organizacji czasu pracy w firmie PRAWTECH.

23-27.12.2019 – przerwa świąteczna, firma pozostaje zamknięta;

30.12.2019-3.01.2020 – inwentaryzacja, firma pozostaje zamknięta.

Z uwagi na powyższe realizację zamówień rozpoczynamy od dnia 7.01.2020. Serdecznie zapraszamy i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

promocja jesienna

Poradnik inwestora: energia geotermalna i pompy ciepła.

9 grudnia 2019

Szanowni Klienci, Drodzy Partnerzy,

Dla osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy o podstawowe informacje z zakresu gruntowych pomp ciepła udostępniamy Poradnik inwestora: Energia geotermalna i pompy ciepła do pobrania w wersji elektronicznej. Materiał publikujemy dzięki przychylnemu stanowisku Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC), której statutowym celem jest rozpowszechnianie wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii.

Życząc udanej lektury zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z propozycją produktową firmy PRAWTECH z zakresu sond i rozdzielaczy do gruntowych pomp ciepła.

Pozdrawiamy.

promocja jesienna

Targi w Dubaju

4 grudnia 2019

W dniach 23-26 listopada braliśmy udział w targach BIG 5 w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W tym roku odbyła się jubileuszowa, 40 edycja tych targów.

The BIG 5 to największe targi budowlane ukierunkowane na Bliski Wschód, Azję i Afrykę. W tym roku przyciągnęły ponad 68000 zwiedzających i 2500 wystawców ze 130 krajów, reprezentujących kupców i dostawców w zakresie całego cyklu budowlanego.

Klientom z Bliskiego Wschodu przybliżylismy naszą ofertę z zakresu instalacji z polipropylenu oraz odnawialnych źródeł energii.

promocja jesienna

Promocja jesienna - kupuj nowe produkty z dodatkowym skontem!

21 listopada 2019

Prosimy o zapoznanie się z informacjami o naszej promocji przedstawionymi tutaj: ulotka promocyjna.

promocja jesienna

Wymogi wykonawcze dla instalacji DŹC PRAWTECH

17 październik 2019

Szanowni Klienci,

Jest nam milo poinformować, iż uaktualniliśmy dokument: Wymogi wykonawcze dla instalacji DŹC PRAWTECH o niezbędne dla prawidłowego montażu naszych wyrobów informacje i instrukcje.

Dokument znajduje się w zakładce do pobrania na stronie internetowej www.PRAWTECH.pl. Aby przejść do zakładki, proszę kliknąć w link

Zapraszamy do współpracy jak również jesteśmy do dyspozycji w zakresie wszelkich pytań związanych z technicznymi i handlowymi obszarami współpracy w oparciu o produkty dolnego źródła ciepła Prawtech.


Protokół próby przepływu oraz kontroli ciśnienienia dla sond Prawtech

27 września 2019

Szanowni Klienci,

W związku z formalno-prawnym obowiązkiem ciążącym na wykonawcy poddania instalacji hydraulicznej dolnego źródła ciepła próbom przepływu i ciśnienia jest nam miło poinformować, iż załączamy do wykorzystania przez naszych klientów wzór tych dokumentów.

Liczymy, iż ułatwi to Państwu obsługę inwestycji i klientów a jednocześnie pomoże zinwentaryzować materiały niezbędne dla uruchomienia pakietu gwarancyjnego w firmie PRAWTECH.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.


Certyfikat gwarancji DŹC PRAWTECH (certyfikat gwarancji 10 lat)

16 września 2019

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, iż wieloletnie doświadczenia firmy Prawtech na rynku technologii twarzywowych w Polsce i na świecie akcentujemy poprzez uruchomienie technologii tworzywowych w Polsce i na świecie akcentujemy poprzez uruchomienie procesu certyfikacji naszych Odbiorców w ramach dolnych źródeł ciepła Prawtech.

Procedura rozszerzenia gwarancji pozwala ubiegać się Państwu o gwarancję na zakupione produkty geotermalne do lat 10, a w szczególnych sytuacjach do lat 30. W razie pytań prosimy o kontakt z Państwa opiekunem lub działem handlowym Prawtech.

Zapraszamy do współpracy.


Pod czujnym okiem Golema

02 sierpnia 2019

Golem, system zarządzania produkcją, został uruchomiony i zsynchronizowany z pracą urządzeń w nowej hali produkcyjnej.

System Golem można zaliczyć do grupy MES (Manufacturing Execution System) czyli systemów zbierających dane produkcyjne w czasie rzeczywistym, pozwalających na analizę produkcji i kontrolę uruchomionych zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem optymalności planowania.

Golem pozwala na ciągłą obserwację maszyn, urządzeń, elementów kluczowych w procesie sprawności zakładu pracy. Obserwacja odbywa się dyskretnie. Można zobaczyć w jakim stanie są maszyny (status), jaki produkt w danej chwili jest wytwarzany, kto jest operatorem, jaki czas został do końca zlecenia itd. Możliwy jest również zdalny nadzór nad maszynami.

Wykorzystanie systemu Golem pozwala w zdecydowanie szybszym czasie zareagować na niepokojące stany produkcyjne. Szybka ich weryfikacja dzięki graficznemu przedstawieniu zgromadzonych danych umożliwia sprawne zarządzanie całym działem produkcji.


II etap uruchamiania produkcji w nowej hali zakończony

11 lipca 2019

Zakończyliśmy etap transferu maszyn i urządzeń do nowej hali produkcyjnej. Obecnie produkcja rur i kształtek odbywa się w całości w nowym obiekcie.

W ostatnich tygodniach zamontowany został również system automatycznego podawania surowca oraz uruchomiliśmy grupę nowych wtryskarek.

Mamy pewność, że ta inwestycja poza poprawą ergonomii i organizacji pracy wpłynie pozytywnie na podniesienie poziomu jakości i dostępności naszych produktów. Pragniemy przy okazji poinformować, że obecnie przygotowywane są wdrożenia nowych produktów, szczegóły przekażemy za kilka miesięcy.


Diamenty Forbesa dla Firmy PRAWTECH

14 czerwca 2019

PRAWTECH sp. z oo. została uhonorowana Diamentem Forbesa - wyróżnieniem przyznawanym polskim przedsiębiorstwom najszybciej zwiększającym swoją wartość rynkową.

W dwunastej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska (niezależnym ekspertem i europejskim liderem w gromadzeniu, opracowywaniu i dostarczaniu informacji gospodarczej) opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową.

W środę 29 maja w Hotelu Starym w Krakowie wręczono Diamenty Forbesa dla firm z województw małopolskiego i podkarpackiego. Nasza spółka została doceniona w segmencie firm o przychodach ze sprzedaży w zakresie 5-50 mln zł, plasując się w tym rankingu na 3 miejscu w województwie małopolskim oraz na 77 w kraju.


PRAWTECH na targach profesjonalistów instalacji na Ukrainie

28 maja 2019

W dniach 15-18 maja 2019 roku braliśmy udział w targach INSTALL FEST w Kijowie.

Jest to nowy format targowy skierowany wyłącznie do profesjonalistów w kategorii odwiedzających "instalatorzy i projektanci" i kategorii wystawców "tylko fabryki, producenci/marki". Targi powstały z myślą stworzenia profesjonalnej płaszczyzny dla uznanych producentów z rynku HVAC w celu skutecznego przekazania ukraińskim instalatorom i projektantom dostępnych informacje technicznych o produktach i innowacjach. Organizatorzy wprowadzili następujące ograniczenia w doborze wystawców: "private-label" — towary niewiadomego pochodzenia lub wprowadzające konsumenta w błąd, marki z niską jakością towarów, marki wyprodukowane bez europejskich standardów w krajach Azji, produkty z "zepsutą" reputacją.

Oferta PRAWTECH w zakresie produktów oraz liczne konkursy z nagrodami przeprowadzane na naszym stoisku cieszyły się dużym zainteresowaniem instalatorów z Ukrainy. Dziękujemy za wspólne spotkania i dobrą atmosferę jaka panowała w Kijowie !


Targi ISH 2019

21 marca 2019

Nasza firma po raz kolejny wzięła udział jako wystawca w targach ISH we Frankfurcie nad Menem, które to targi odbywają się w cyklu dwuletnim.

Ta impreza wystawiennicza o charakterze globalnym (odwiedzający ze 160 krajów) stwarza niepowtarzalną możliwość spotkań branżystów z obszaru przemysłu, handlu, projektowania i wykonawstwa instalacji do ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i dostarczania wody.

We Frankfurcie w ciągu 5 dni odbyliśmy szereg konstruktywnych spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami z kilku kontynentów i mamy nadzieję na nawiązanie owocnej współpracy po targach. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!


Ruszyła produkcja w nowej hali!

20 stycznia 2019

Początek roku 2019 przywitaliśmy w dobrych nastrojach, bo w nowo powstałej hali produkcyjnej.

Po zeszłorocznym okresie budowy i wyposażania obiektu nastąpiła relokacja ciągów produkcyjnych do nowej lokalizacji. Nasze możliwości wytwórcze zostały także znacznie wzmocnione poprzez zakup i zainstalowanie nowoczesnej linii do produkcji rur wielowarstwowych.

Kolejny etap modernizacji naszego zakładu przed nami, o czym poinformujemy po jego zakończeniu.


Międzynarodowe Targi Instalacyjne 2018 – INSTALACJE 2018

23 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w Poznańskich targach, które odbędą się w dniach 23 – 26 kwietnia 2018 roku.

Tegoroczna edycja zgromadzi 30 tysięcy profesjonalistów z 46 krajów całego Świata, na których nie mogło zabraknąć firmy Prawtech.

Najważniejsze wydarzenie biznesowe branży instalacyjnej będzie spotkaniem wiodących polskich oraz zagranicznych producentów i dostawców urządzeń z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz ekspozycji, gdzie nasi eksperci będą do Państwa dyspozycji.

Do zobaczenia w hali nr 5 stoisko nr 74!


Nowa hala!

20 kwietnia 2018

Nowa hala produkcyjna na naszym terenie przy ulicy Garbarskiej już stoi, a prace nad jej ukończeniem idą pełną parą. Budowa rozpoczęła się z początkiem tego roku, a odbiór przewidziany jest na okolice maja tego roku.

Stawiamy na rozwój - planujemy znaczne zwiększenie produkcji oraz rozszerzamy sprzedaż na rynki zagraniczne. a inwestując w lepsze i większe hale oraz magazyny, chcemy zwiększyć moce produkcyjne oraz dostępność towaru dla klienta.


Spotkajmy się na Targach ISH we Frankfurcie

3 marca 2017

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem w Niemczech.

Targi ISH to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych, która wyznacza trendy w tych branżach na najbliższe lata. Nasza firma obecna będzie na targach ISH po raz drugi.

Czekamy na Państwa w hali 6.1 na stoisku C18!


Nowa hala magazynowa
już obsługuje wysyłki!

4 listopada 2016

W czerwcu, po półrocznym okresie budowy i wyposażania, rozpoczęliśmy w pełni eksploatację nowego magazynu wyrobów gotowych. Jest to hala wysokiego składowania, co daje możliwość przygotowania dużej ilości miejsc paletowych do magazynowania produktów oraz zastosowania różnych technologii składowania towarów. Eksploatacja takich hal jest praktycznie bezawaryjna, więc odbiorcy mają stały dostęp do towaru.

Po 3 miesiącach korzystania z nowego obiektu pozytywne tego aspekty są już widoczne:

● przyspieszenie procesu przygotowania towaru dla klienta
● zmniejszenie liczby pomyłek
● poprawa estetyki opakowań (ograniczenie wpływu czynników atmosferycznych)

Cel: lepsza obsługa klienta – zrealizowany. I o to chodziło!


Targi ISH - Frankfurt 2015

20 marca 2015

ISH 2015 czyli Targi projektowania i wyposażenia łazienek, instalacji energetycznych i wodno-sanitarnych, chłodnictwa i klimatyzacji oraz energii odnawialnej, odbyły się w dniach 10 -14 marca 2015 roku we Frankfurcie nad Menem.

Targi ISH odbywające się w cyklu dwuletnim są największą imprezą wystawienniczą w swojej branży w Europie i jedną z największych na świecie.

Nasza firma obecna była na tych targach po raz pierwszy. Na naszym stoisku gościliśmy rozmówców nie tylko z wielu krajów europejskich, ale także z Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Południowej.


Spotkajmy się na Targach w Poznaniu!

1 kwietnia 2014

Już niedługo rozpoczynają się kolejne Międzynarodowe Targi Instalacyjne w Poznaniu. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 8-11 kwietnia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 207C zlokalizowanego w pawilonie 5.


Dolne źródła

27 listopada 2012

W kooperacji z firmą THERMPLAST produkowany jest od kilku miesięcy nowy asortyment wyrobów. Są to elementy składające się na system, który pozwala pobierać energię odnawialną z tzw. dolnego źródła jakim jest ziemia czy akweny wodne i przekazywać ją do pompy ciepła. Do elementów tych należą m.in.: studnie, sondy, rozdzielacze.
Wkrótce przekażemy więcej informacji na ten temat.

1 2 3

KONTAKT

PRAWTECH Sp. z o.o.

ul. Garbarska 43
32-340 Wolbrom

tel. (32) 644 27 78
fax (32) 644 27 48


COPYRIGHT PRAWTECH SP Z O.O.

Projekt i wykonanie www.itband.pl