AKTUALNOŚCI


Międzynarodowe Targi Instalacyjne 2018 – ISTALACJE 2018.

23 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w Poznańskich targach, które odbędą się w dniach 23 – 26 kwietnia 2018 roku.

Tegoroczna edycja zgromadzi 30 tysięcy profesjonalistów z 46 krajów całego Świata, na których nie mogło zabraknąć firmy Prawtech.

Najważniejsze wydarzenie biznesowe branży instalacyjnej będzie spotkaniem wiodących polskich oraz zagranicznych producentów i dostawców urządzeń z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz ekspozycji, gdzie nasi eksperci będą do Państwa dyspozycji.

Do zobaczenia w hali nr 5 stoisko nr 74!

Nowa hala!

20 kwietnia 2018

Nowa hala produkcyjna na naszym terenie przy ulicy Garbarskiej już stoi a prace nad jej ukończeniem idą pęłną parą. Budowa rozpoczęła się z początkiem tego roku, a odbiór przewidziany jest na okolice maja tego roku.

Stawiamy na rozwój - planujemy znaczne zwiększenie produkcji oraz rozszerzamy sprzedaż na rynki zagraniczne. a inwestując w lepsze i większe hale oraz magazyny, chcemy zwiększyć moce produkcyjne oraz dostępność towaru dla klienta.

Spotkajmy się na Targach ISH we Frankfurcie

3 marzec 2017

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem w Niemczech.

Targi ISH to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych, która wyznacza trendy w tych branżach na najbliższe lata. Nasza firma obecna będzie na targach ISH po raz drugi.

Czekamy na Państwa w hali 6.1 na stoisku C18!


Nowa hala magazynowa
już obsługuje wysyłki!

4 listopad 2016

W czerwcu, po półrocznym okresie budowy i wyposażania, rozpoczęliśmy w pełni eksploatację nowego magazynu wyrobów gotowych. Jest to hala wysokiego składowania, co daje możliwość przygotowania dużej ilości miejsc paletowych do magazynowania produktów oraz zastosowania różnych technologii składowania towarów. Eksploatacja takich hal jest praktycznie bezawaryjna, więc odbiorcy mają stały dostęp do towaru.

Po 3 miesiącach korzystania z nowego obiektu pozytywne tego aspekty są już widoczne:

● przyspieszenie procesu przygotowania towaru dla klienta
● zmniejszenie liczby pomyłek
● poprawa estetyki opakowań (ograniczenie wpływu czynników atmosferycznych)

Cel: lepsza obsługa klienta – zrealizowany. I o to chodziło!


Targi ISH - Frankfurt 2015

20 marzec 2015

ISH 2015 czyli Targi projektowania i wyposażenia łazienek, instalacji energetycznych i wodno-sanitarnych, chłodnictwa i klimatyzacji oraz energii odnawialnej, odbyły się w dniach 10 -14 marca 2015 roku we Frankfurcie nad Menem.

Targi ISH odbywające się w cyklu dwuletnim są największą imprezą wystawienniczą w swojej branży w Europie i jedną z największych na świecie.

Nasza firma obecna była na tych targach po raz pierwszy. Na naszym stoisku gościliśmy rozmówców nie tylko z wielu krajów europejskich, ale także z Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Południowej.


Spotkajmy się na Targach w Poznaniu!

01 kwiecień 2014

Już niedługo rozpoczynają się kolejne Międzynarodowe Targi Instalacyjne w Poznaniu. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 8-11 kwietnia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 207C zlokalizowanego w pawilonie 5.


Dolne źródła

27 listopad 2012

W kooperacji z firmą THERMPLAST produkowany jest od kilku miesięcy nowy asortyment wyrobów. Są to elementy składające się na system, który pozwala pobierać energię odnawialną z tzw. dolnego źródła jakim jest ziemia czy akweny wodne i przekazywać ją do pompy ciepła. Do elementów tych należą m.in.: studnie, sondy, rozdzielacze.
Wkrótce przekażemy więcej informacji na ten temat.

1 2 3

KONTAKT

PRAWTECH Sp. z o.o.

ul. Garbarska 43
32-340 Wolbrom

tel. (32) 644 27 78
fax (32) 644 27 48


COPYRIGHT PRAWTECH SP Z O.O.

Projekt i wykonanie www.itband.pl