Wersja angielskaWersja rosyjska


Producent z bogatym doświadczeniem

W roku 2003 spółka uruchomiła własną produkcję rur do instalacji wodociągowych i grzewczych: rur PEX z barierą antydyfuzyjną oraz polipropylenowych rur jednorodnych. W drugim etapie, w 2007 roku, rozpoczęto wytwarzanie rur wielowarstwowych z polipropylenu - tzw. rur STABI , a następnie w roku 2011 wdrożono technologię produkcji drugiej generacji takich rur - rury stabilizowane włóknem szklanym (stabi GLASS). W roku 2010, po długim okresie badań i przygotowań, spółka uruchomiła produkcję kształtek PP-R.

Rury trójwarstwowe z polietylenu sieciowanego z barierą ograniczającą przedostawanie się tlenu do instalacji (PEX-warstwa adhezyjna-EVOH), produkowane w rozmiarach 16 i 20mm, znajdują zastosowanie głównie w systemach ogrzewania podłogowego. Ich zalety to łatwość układania, długa żywotność, wysoka odporność ciśnieniowo/temperaturowa.

Zakres wyrobów z polipropylenu PP-R obejmuje obecnie średnice Ø 16-110mm w trzech typoszeregach ciśnień roboczych: PN10, PN16 i PN20. Rury stabilizowane produkowane są w dwóch typoszeregach: PN20 oraz PN25. Asortyment rur uzupełnia gama kształtek, razem tworząc spójny system umożliwiający zaprojektowanie i zbudowanie dowolnej instalacji wodociągowej czy grzewczej.

Trzon kadry kierowniczej stanowią osoby z kilkunastoletnim stażem w zakresie przetwórstwa i dystrybucji wyrobów z tworzyw sztucznych, w szczególności rur z poliolefin, do których należą m.in. polipropylen i polietylen. Nasze duże doświadczenie i wiedza związane z produkcją rur dają klientom gwarancję, że otrzymują wyroby o wysokich parametrach użytkowych, trwałe i bezpieczne.

Niskie koszty produkcji i odpowiednio skonstruowana oferta niezawodnych produktów powodują, iż pomimo silnej konkurencji rynkowej stale rozwijamy sieć odbiorców w kraju i za granicą.